Oferta reklamowa KOTDOG.eu


 

Portal KotDog.eu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne, wynikłe z rosnącej świadomości współczesnego człowieka, co do korzyści jakie płyną z relacji ze zwierzętami domowymi. Coraz lepszy stosunek do zwierząt świadczy dobrze o naszym człowieczeństwie.

Miesięcznie odwiedza nas 200 tys. (mniej lub więcej) zaprzyjaźnionych ze zwierzętami i zainteresowanych ich dobrostanem na różnych płaszczyznach. Posiadacze, lekarze, kosmetycy, trenerzy, opiekunowie poszukują tutaj specjalistycznej wiedzy weterynaryjnej, jak i doraźnej pomocy, w nagłych wypadkach.

Liczną grupą czytelników i użytkowników portalu są dzieci, dla których zwierzęta domowe są pierwszym poważnym obowiązkiem, radością, próbą charakteru oraz okolicznością kształtowania osobowości.

Unikatowy charakter portalu, a zarazem kontrowersyjny przekaz i funkcjonalność wywołuje dyskusje, kontrowersje, sceptycyzm ale i entuzjazm oraz wiarę w osiągnięcie założonych celów.

Można nas nie lubić, ale nie można się z nami nudzić.

Jeżeli chcecie pomóc sobie i nam a jesteście z branży „wszystko dla zwierząt” spróbujcie, jak smakuje nasza reklama.
Wspierajmy się nawzajem.

 

Proponujemy:

 


Banery reklamowe

Autorskie teksty promocyjne ( reklama natywna)

Reklamy wideo

Linki sponsorowane


 

Cennik:


Banery reklamowe: od 500 zł do 1500 zł za miesiąc (w zależności od wielkości i umiejscowienia).

Artykuły redakcyjne na zlecenie: 1500 zł za publikację, bez limitu czasu ekspozycji. Spełniające postulat szczególnej staranności zawodowej w rozumieniu prawa prasowego.

Reklama wideo: 2000 zł za miesiąc.

Linki sponsorowane: 300 zł za link.

dogreklamowy1
Ceny negocjowalne.
Szczegółowe informacje na życzenie.
Rekomendujemy kontakt mailowy lub telefoniczny.
Dane poniżej.