Autorki i autorzy

Ten portal to nieskończone i niedoskonałe narzędzie. Organizmy zwierząt domowych składają się z 3,5 biliona komórek. Każda żywa komórka to mikrokosmos, którego reguł działania do końca nie rozumiemy. Być może nie zrozumiemy go nigdy, choć chcemy wierzyć, że jesteśmy w stanie dojść do granic wszelkiego wyjaśnienia.

Na razie jesteśmy w drodze. Poszukujemy sojuszników. Jeżeli lubisz swojego kota lub psa ? Chciałbyś się dzielić wiedzą na jego temat ?! Masz coś oryginalnego do zakomunikowania a nawet nie oryginalnego ale rzetelnego? Spróbuj z nami !  

Poszukujemy różnych talentów, specjalności a także entuzjastycznej amatorszczyzny. Nie ważne, czy masz 13 lat, czy 90. Możesz publikować na naszych łamach. Wzbogacać bazę wiedzy będącą fundamentem sztrucznointeligentnej analityki. Poszukujemy wolontariuszy i zawodowców, choć na razie ci pierwsi wydają się nam bardziej atrakcyjni. 

Weterynarze, kynolodzy, felinolodzy, hodowcy, fizjologowie, anatomowie, behawioryści, psi fryzjerzy, koci styliści, opiekunowie zwierząt i ich przyjaciele oraz przyjaciółki, psubraty ! Producenci karmy, lekarstw, akcesoriów a także ci, dla których pies lub kot, jest towarzyszem w pracy lub rekreacji. Wasze doświadczenia są bezcenne. Zgromadzone w jednym miejscu, zasadą synergii mogą wyzwolić  eksplozję kompetencji.

Nie wymagamy doktoratu, magisterium ani licencjatu, choć ta tytulatura, jeżeli posiadana, przeszkodą nie będzie. Ale sama w sobie nie pomaga.

Poszukujemy bezstronnych obserwatorów domowo-zwierzęcej rzeczywistości dążących do obiektywnego ujęcia spraw i zjawisk. Obdarzonych talentem indywidualizacji i piedestalizacji spraw pospolitych. Wymagana jest biegłość w posługiwaniu się słowem pisanym. Niejaka sprawność informatyczna zapewne również nie zaszkodzi.

 

Jeżeli czujesz, myślisz lub przewidujesz iż podołasz, napisz  na adres mailowy  poniżej lub użyj zakładki kontakt.
Zrób pierwszy krok.

Wyjdziemy naprzeciw.

 

STAŃ PO NASZEJ STRONIE !